به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان، ساعت ۴ و ۵۰ دقیقه روز شنبه یکم آذرماه جاری شخص بدحالی با ۱۱۵ اصفهان تماس گرفت و درخواست امدادرسانی کرد.

 

ادامه مطلب...

مسئول روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تصادف زنجیره‌ای یک دستگاه مینی‌بوس و پنج دستگاه خودروسواری در محور نیشابور به مشهد خبر داد.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساعت 20:15 شب گذشته جمعه 2 آبان 99 با اعلام خبر این حادثه به مرکز پیام اورژانس شهرستان آمل بلافاصله دو دستگاه آمبولانس از پایگاههای اورژانس آمل1 و آمل 3 به محل حادثه در شهر آمل اعزام شدند.

ادامه مطلب...


به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان:
در ساعت ۲۱:۲۸ شب چهارشنبه ۷ آبان ۹۹ سانحه ترافیکی در سه راه مدن به مرکز ارتباطات اورژنس ۱۱۵ آبادان گزارش داده شد.این حادثه بعلت تصادف شاخ به شاخ دو خودرو پژو پارس با پراید در جاده قفاس _سه راهی مدن به وقوع پیوسته بود که منجر به مصدومیت ۴ نفر شده بود.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور از انفجار یک منزل مسکونی و ریزش چند واحد تجاری در بازار عامری اهواز در پی نشت  گاز خبر داد و گفت: این حادثه ساعت 08:41 صبح امروز 20 مهرماه 1399، به سامانه 115 اعلام که بلافاصله نیرو های اورژانس به محل اعزام شدند.

وی افزود: تا این لحظه 2 مصدوم این حادثه با اقدامات درمانی تکنسین های اورژانس به بیمارستان انتقال و متأسفانه 2 نفر به دلیل شدت حادثه در دم جان باختند.

اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد...

به گزارش روابط عمومی مرکز فوریت های پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساعت 14:17 روز دوشنبه 5 آبان ماه با اعلام خبر گازگرفتگی دو تن به مرکز پیام اورژانس شرق استان مازندران بلافاصله دو دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های اورژانش رستمکلا و بهشهر به محل حادثه واقع در روستای شهید آباد اعزام شدند.

 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی بم روز شنبه‌‌‌‌‌‌ مورخ ۹۹.۰۷.۱۹ساعت۱۲:۴۳ دقیقه طی گزارشی به مرکز دیسپج پیش بیمارستانی ( اورژانس ۱۱۵) دانشگاه علو‌م پزشکی بم مبنی بر ریزش آوار در یک ساختمان در حال ساخت بر روی کارگران ساختمان گزارش شد.

 

ادامه مطلب...

روز پنچ شنبه مورخ ۹۹.۰۸.۰۱در ساعت ۱۹:۱۵دقیقه شب طی گزارش به مرکز دیسپچ اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی بابل مبنی بر برق گرفتگی مرد۷۵ساله و زن ۷۰ساله در جاده قدیم بابل به امل روستای شیرسوار گزارش شد.

 

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...