به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین گفت: ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه صبح امروز یکشنبه دوم آذرماه جاری یک دستگاه اتوبوس سرویس پالایشگاه اصفهان در محدوده گردنه خمینی شهر به سمت شاهین شهر واژگون شد.

 

ادامه مطلب...

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۶:۱۰ دقیقه صبح  یک مورد واژگونی اتوبوس در استان اصفهان-خمینی شهر-سه راهی لادر(محور خمینی شهر به اصفهان - روبه روی پارک جنگلی) به سامانه اورژانس کشور اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه ۸ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شده‌است، ادامه داد: تا این لحظه ۴ نفر فوت شده‌اند و ۱۷ نفر نیز مصدوم شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اورژانس بابل  در ساعت ۲۲:۴۹  طی گزارشی به مرکز اورژانس بابل مبنی بر، کورس گذاشتن دو خودروی آزرا و ام‌وی‌ام و تصادف با خودرو ریو در جاده بابل به بابلسر محدوده درزی‌نقیب، گزارش شد .

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان ، دکتر امین منصور رئیس اورژانس پیش بیمارستانی در تشریح این حادثه گفت در پی اعلام گزارشی در ساعت ۲۳:۴۶ شب چهارشنبه ۷ آبان ۹۹ به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ آبادان مبنی بر بروز سانحه ترافیکی در ۳۰ کیلومتری محور خرمشهر به اهواز سریعا مرکز ارتباطات دو تیم از اورژانس پیش بیمارستانی خرمشهر را برای امداد رسانی به مصدومان اعزام کرد.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور ضمن بیان اینکه ساعت پنج بامداد امروز سه شنبه یک دستگاه اتوبوس واژگون شد، بیان داشت: این اتوبوس مسافربری از سمت عباس آباد به شاهرود در حرکت بود که دچار واژگونی شده است.

وی با بیان اینکه این واژگونی ۱۷ مصدوم بر جای گذاشته است، افزود: سه نفر در صحنه با حضور عوامل اورژانس درمان شدند و ۱۴ نفر دیگر با توجه به شرایطی که داشتند برای مداوا به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود انتقال یافتند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور افزود: خوشبختانه تا این لحظه گزارشی از حاد بودن حال مصدومان این حادثه به دست ما نرسیده است.

به گزارش روابط عمومی اورژانس بابل امروز شنبه مورخ 99/8/10  در ساعت 1:37  دقیقه بامداد طی گزارشی به مرکز اورژانس بابل مبنی بر، انحراف و واژگونی206  در جاده بابل به بابلسر 100 متر نرسیده به پلیس راه بابلسر ( به گفته شاهدان در محل حادثه خودرو 206 با خودرو L90  کورس گذاشته بود)، گزارش شد .

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساعت 17:10 روز شنبه ۳ آبان ماه ۹۹ با اعلام خبر این حادثه به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران آمبولانسهای پایگاههای اورژانس کیاسر، کلاج خسه ،راهبندوتاکام به محل حادثه واقع در عبور روستای کنیم در محور کیاسر،ساری اعزام شدند.

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...