به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: ساعت 18 و 34 دقیقه روز پنجشنبه 12 تیرماه جاری یک مورد حادثه غرق شدگی در استخر کشاورزی برنجگان شهرستان لنجان به اتاق فرمان 115 گزارش شد لذا بلافاصله یک واحد امدادی به محل حادثه اعزام شد اما متاسفانه غریق که یک مرد 41 ساله بود جانش را از دست داده بود و عملیات احیای پرسنل فوریت‌های پزشکی به نتیجه نرسید.

 

ادامه مطلب...

روابط عمومی مرکز اورژانس استان چهارمحال و بختیاری: سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه گفت: طی تماس تلفني با مرکز پيام اورژانس ۱۱۵ استان گزارشي از خانمي باردار ۴۳ ساله در حال زایمان به اين مركز داده شد که بلافاصله آمبولانس پایگاه جاده ای چمن گلی به محل اعزام شد.

 

ادامه مطلب...

روابط عمومی سازمان اورژانس کشور: رئیس سازمان اورژانس کشور از انتقال قلب جوان 20 ساله از یزد به تهران از طریق اورژانس هوایی خبر داد و گفت: صبح امروز (چهارشنبه) 4 تیرماه 1399 ، با هماهنگی های انجام شده توسط سازمان اورژانس کشور ، اداره پیوند وزارت بهداشت و هواناجا جمهوری اسلامی ایران، نمایندگانی از اورژانس و اداره پیوند، به همراه یک تیم جراحی، برای انجام عملیات انتقال قلب اهدایی، از تهران به سمت یزد اعزام شدند.

ادامه مطلب...

روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی کرمان: بامداد دوشنبه ۹ تیرماه طی تماس با اورژانس پیش بیمارستانی (۱۱۵) و درخواست کمک برای مادر باردار در محور ارزوئيه به بافت تیم فوریت های پزشکی بر بالین این مادر که در خودرو سواری بود حضور یافت .

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، تیمهای اورژانس ۱۱۵در روزگذشته ،جمعه6 تیرماه به 20 مصدوم حادثه  ویژه ترافیکی خدمات درمانی پیش بیمارستانی ارائه کردند.

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...