همکاران اورژانس استان مرکزی، در خدمت بیماران ضایعه نخاعی

اخبار فرهنگی

روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی: یکی از بزرگترین معضلات بیماران آسیب نخاعی بالاخص عزیزانی که از ناحیه مهره های گردن و سینه دچار آسیب شده اند، مشکل جابجایی و تردد به خصوص انتقال از ویلچر به خودرو میباشد، که موجب ایجاد دشواریهایی برای تردد این عزیزان حتی برای انجام امور روزمره می گردد.

در این راستا و به منظور کمک به این گروه از بیماران، مسئولین خیراندیش و همکاران مرکز اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی مقرر گردید تا تخصیص یک دستگاه آمبولانس و یک تیم از پرسنل داوطلب برای کمک به حمل و نقل این گروه از بیماران پیشگام شوند. همکاران نیک اندیشی که ساعات استراحت خود را به صورت داوطلبانه و بدون کوچکترین چشمداشت مادی داده اند به همکاری با موسسه خیریه آسیب نخاعی اراک برای نقل و انتقال عزیزان آسیب نخاعی ساکن اراک و حومه اختصاص داده اند.

 

اقدامی ارزشمند و انسانی که موجب تقدیر مدیریت این موسسه از همکاران اورژانس اراک به خصوص آقایان کاظمعلی محمدی ، امیر رجبی،مهدی میرزاخانی،غلامرضا غفوری و بهروز کابوسی گردیده.

آقای کاظمعلی محمدی امدادگر راننده اورژانس ۱۱۵ اراک در مصاحبه با مسئول روابط عمومی اورژانس استان مرکزی اظهار داشتند: به پرسنل داوطلب این امر یک دستگاه آمبولانس از طرف مرکز اورژانس استان مرکزی تحویل داده می شود و همکاران داوطلب خارج از شیفت کاری خود در نقل و انتقال این عزیزان آسیب نخاعی جهت انجام اقداماتی نظیر فیزیوتراپی و غیره خدمت رسانی خداپسندانه مینمایند.

محمدی در پایان افزود: همکارانی که مایل به همکاری با این گروه از داوطلبین اورژانس جهت کمک به این بیماران هستند به اینجانب اعلام آمادگی نمایند.

 

روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان مرکزی

@Ravabet_Ems_115