برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از کرونا در سالن های سینما

اخبار آموزش

روابط عمومی سازمان اورژانس کشور: کارگاه آموزشی رعایت نکات ایمنی و آشنایی با دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در سالن های سینما با حمایت سازمان اورژانس کشور در سازمان سینمایی  برگزار شد.

پیش ازشروع  این کارگاه که صبح امروز چهارشنبه ۲۱ خردادماه ۱۳۹۹ با حضور مدیران و پرسنل سینماها برگزار شد، سیدمهدی طباطبایی نژاد معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از اهمیت و تاثیر گذاری نقش سالن های سینما دربازگشت آرامش خاطر و ایجاد شرایط برای بازگشت به شرایط ایده آل در جامعه سخن گفت.

 

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی از همکاری رییس اورژانس کشور برای برپایی این کارگاه آموزشی قدردانی کرد.

در ادامه سعید مهر سروش به عنوان مدرس این کارگاه از سوی سازمان اورژانس کشور، در بیش از یک ساعت نکات آموزشی مورد نظر جهت آموزش مدیران و پرسنل سینماها را مطرح کرد و پاسخگوی سوالات آنها شد.

محمد رضا فرجی مدیر کل اداره نظارت بر عرضه و نمایش هم در پایان جلسه توضیحاتی را در خصوص تامین اقلام بهداشتی سینماها مطرح کرد.

این کارگاه آموزشی بعد از مصوبه کار گروه بررسی آسیب های کرونا در سینما در پی دیدار رییس سازمان سینمایی و رییس سازمان اورژانس کشور برگزار شد.

 

.

ویدیوهای آموزشی

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف نمایید .