اخبار کشوری

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ دکتر کولیوندر در پیامی شهادت مظلومانه محسن فخرى زاده دانشمند ايرانى را تسلیت گفت.

 

متن پيام به شرح زير است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

▪️بار دیگر یکی از همراهان صدیق و دانشمندان بسیار بزرگ صنعت هسته ای کشور جناب آقای دکتر محسن فخری زاده به یاران شهید خود پیوست در این روزها که در طرح عظیم شهید حاج قاسم سلیمانی پیگیر امور اپیدمی ویروس منحوس کرونا در سطح جامعه هستیم خبر شهادت دانشمندی بزرگ توسط دشمنان کور دل ایران اسلامی جامعه ایران را در غم از دست دادن این عزیز خدمتگذار نظام فرو برد.
▪️اینجانب ضمن تبریک و تسلیت به جامعه ایران اسلامی برای این شهید بزرگوار اجری عظیم در درگاه الهی و همنشینی با اولیا و اوصیا و همنشینی با سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی را خواستارم و تمام همکاران خدوم اورژانس کشور عهد میبندیم که راه شهیدان را ادامه داده و در پیروی از مقام ولایت همچون سربازی صدیق در تمامی عرصه ها پیش قدم و فرمانبردار باشیم.

دكتر پیرحسین کولیوند
رییس سازمان اورژانس کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ آقای مصطفی پرکره مشاور معاون رئیس جمهور و ریاست عالی بنیاد شهید انقلاب اسلامی از دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور بابت زحمات خالصانه و صادقانه در خدمت رسانی و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

 

آقای دکتر پیرحسین کولیوند
رئیس متعهد و محترم اورژانس کشور


سلام علیکم
با گذشت حدود چهل سال از روزهای حماسه ساز و غرور آفرین دفاع مقدس و گسترش اسلام انقلابی با مجاهدت و رشادت همه شهدا و ایثارگران مدافع حرم، حافظ امنیت و شهدای سلامت و تلاش های بی وقفه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتشیان فدائی ملت مدیران جهادی، انقلابی و مسئولان متعهد و با ایمان که با بهره مندی از گفتمان تمدن اسلامی و منویات حکیمانه حضرت امام خامنه ای روحی فداه، دین خود را به فرهنگ ایثار و شهادت ادا می کنند.
اینجانب به تاسی از حدیث شریف لم یشکر المخلوق لم یشکر الخاق و با استناد به گزارشات مراجع نظارتی، سازمان های مردم نهاد و دفاتر امور ایثارگران مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات خالصانه و صادقانه شما در خدمت رسانی و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران تقدیم نموده و برای همه خدمتگزاران به اسلام، انقلاب، مردم و آرمان های محی الدین زمان حضرت روح الله علیه الرحمه، توفیقات روز افزون و عزت پایدار از درگاه حضرت حق مسئلت می نمایم.

مصطفی پرکره
مشاور معاون رئیس جمهور
و ریاست عالی بنیاد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ دکتر کولیوند رییس سازمان اورژانس کشور در پیامی شهادت همکار مدافع سلامت آقای حجت ولی نژاد را تسلیت گفت.

 

متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

ایثار و مجاهدت در راه خدمت به جامعه پاداشی عظیم نزد خداوند دارد و در این راه پر مخاطره جان برکفان اورژانس ١١۵ در خط مقدم مبارزه و مقابله با ویروس کرونا از ابتدا با فداکاری، از خودگذشتگی و تلاش شبانه روزی به بیماران ارائه خدمت کرده اند.
در این ایام که سفید پوشان فوریت های پزشکی با اخلاص و بی دریغ قدم در راه خدمت به مردم ایران اسلامی گذاشته اند خبر شهادت همکار ارجمند، "شهید خدمت حجت ولی نژاد" که به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران حوزه سلامت گردید.
اینجانب شهادت این عزیز سفر کرده را به کادر پرتلاش درمان، جامعه اورژانس ١١۵ و خانواده داغدار وی تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و از خداوند منان برای بازماندگان گرانقدر صبر و شکیبایی در تحمل این مصیبت مسألت دارم و برای آن شهید والا مقام علو درجات را از خداوند متعال خواستارم.

 

دکتر پیرحسین کولیوند

رئیس سازمان اورژانس کشور

 

رئیس سازمان اورژانس کشور، کادر فوریت‌های پزشکی را خط شکن‌ عرصه مبارزه با کرونا دانست و گفت: پرداخت حقوق های معوق کادر فوریت‌های پزشکی و اورژانس یکی از چالش‌های اساسی سازمان اورژانس است که حتی بودجه‌ای برای آنها در نظر گرفته نشده و امیدواریم با همت و یاری نمایندگان این مهم محقق شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ دکتر پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور در حاشیه جلسه دیدار با اعضای کمیسیون های بهداشت و آموزش مجلس شورای اسلامی و در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به جلسه خود با کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: در این جلسه گزارشی از اقدامات سازمان، مشکلات و کمبودها به ویژه در حوزه نیروی انسانی و همچنین درخواست هایی برای توسعه سازمان اورژانس کشور ارائه کردم و سپس نمایندگان نظرات خودشان را در این خصوص ارائه کردند؛ در نهایت مقرر شد پیگیری‌های لازم برای توسعه سازمان اورژانس به ویژه در حوزه نیروی انسانی در راستای گسترش خدمات به مردم انجام گیرد.

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه کادر فوریت‌های پزشکی خط شکن حوزه سلامت هستند، تصریح کرد: یکی از چالش‌های اساسی سازمان اورژانس حقوق‌های معوق کادر فوریت‌های پزشکی است که هنوز پرداخت نشده و حتی بودجه‌ای برای آنها در نظر گرفته نشده است اما امیداوریم با همت  و یاری نمایندگان این مهم محقق شود.

 

 

 

 

مقالات دیگر...