اخبار استان ها

به گزارش روابط عمومی مرکز فوریتهای پزشکی استان مازندران ،برخی از کانالهای خبری شهرستانهای آمل و نور ،بابلسر،نوشهر اخبار مربوط به حوادث ترفیکی و حضور به موقع تیمهای اورژانس در نجات مصدومین را منعکس کردند.

به گزارش روابط عمومی اورژانس فارس، دکتر محمد جواد مرادیان در آئین افتتاح این مرکز گفت: با توجه به اینکه براساس برنامه توسعه ششم تعداد 109 پایگاه اورژانس دیگر باید در فارس ساخته شود امید می رود با حمایت رئیس سازمان اورژانس کشور و خیرین استان بتوانیم در رفع نیازهای مردمی این نقیصه را برطرف کنیم.

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از اعزام بالگرد جهت امدادرسانی و انتقال بیمار با مشکل سکته ی مغزی از روستای سرچاه اول در 60 کیلومتری نیشابور خبر داد.

 

سه شنبه 11 آذر 99 اولین دوره آموزشی آشنایی با الزامات ایمنی و قوانین رانندگی با آمبولانس در سال جاری توسط مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه به دلیل شرایط خاص شیوع کروناویروس، به صورت غیرحضوری و از طریق ویدئو کنفرانس برای نیروهای عملیاتی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار شد.

با توجه به قرار داشتن در فصل سرما  و بیماری کرونا و  کاهش مراجعه به پایگاههای انتقال خون و کاهش ذخایر خونی  پویش اهدا خون به نام خون قهرمان برنامه ریزی و  مدیران و کارشناسان ستادی و عملیاتی حوزه فوریتهای پزشکی دانشگاه در  روز شنبه  8  آذر ماه  1399 در مرکز  اهدای خون حاضر شدند وجلوه ای از ایثار و فداکاری و نوع دوستی  را به تصویر می کشیدند  و همه با هم خون خود از بیماران و نیازمندان اهدا کردند

 

مقالات دیگر...