تبریک رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی به مناسبت هفته تربیت بدنی

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی رئیس اورژانس 115 فرا رسیدن هفته ی تربیت بدنی را با تماس های جداگانه به رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس اداره تربیت بدنی دانشکده علوم پزشکی نیشابور تبریک گفت.

رئیس مرکزمدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گفت:ورزش که امروزه نقش مهمی در زندگی امروزی دارد و رمز سلامت و تندرستی و پویایی است و توسعه آن باعث ارتقا سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی میباشد، لذا ورزش نباید هیچگاه محدود به زمان و مکان باشد و همیشه شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزشی، این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی، مورد اهتمام همه خانواده ها قرارگیرد .

او ادامه داد: یک تکنسین فوریت های پزشکی در زمان گزینش باید در وهله ی اول ورزشکار باشد سپس مراتب علمی و عملی خود را در زمینه شغلی خود افزایش دهد لذا از کلیه همکاران خودم این انتظار را دارم که همیشه ورزش را سرلوحه ی زندگی و شغل خود قرار دهند.

وی تصریح کرد:در حال حاضر شمار زیادی از کارکنان اورژانس 115 در رشته های مختلف ورزشی دانشکده علوم پزشکی نیشابور فعالیت می کنند و در مسابقات بین دانشگاهی و المپیاد های ورزشی شرکت می کنند که نشان از ورزشی بودن این رشته در دانشکده و جامعه می باشد.

افشار نیک گفت:با توجه به اهمیت همین موضوع جلسه ای با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد و یک تفاهم نامه ای دو جانبه امضا شد تا کارکنان اورژانس 115 از بسترهای ورزشی شهرستان در تمام زمینه و رشته های ورزشی استفاده نمایند.

در پایان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رئیس واحد تربیت بدنی دانشکده علوم پزشکی نیشابور در اجرا و برنامه ریزی ورزش مجازی و... فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به کلیه دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش،مربیان ،ورزشکاران ،داوران ،پیشکسوتان وکلیه حامیان ورزشی شهرستان تبریک گفت .