به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور دکتر جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور به همراه دکتر خانکه از پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید کرد.

ضرب و شتم پرسنل اورژانس فسا در حین خدمت به مصدومین به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا امروز دوشنبه ۲۷م دی ماه ۱۴۰۰ در ساعت ۲۱:۱۵ طی تماس تلفنی با ستاد عملیات و مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ فسا مبنی آسیب به سر جوانی در یکی از خیابان های فسا، پایگاه اورژانس چهار شهری به محل حادثه اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی و سخنگوی اورژانس جهرم دیروز ۲۷ دی ماه ۱۴۰۰ رئیس و مدیریت اورژانس جهرم جهت دیدار با ریاست و معاونین اورژانس کشور به تهران سفر کردند .

روابط عمومی اورژانس بابل: بازدید میدانی دکتر لعلی رییس اورژانس و کارشناسان اورژانس بابل و جلسه با اعضای شورای اسلامی و دهیار منطقه درازکلا جهت پیگیری پیشرفت ساخت پایگاه اورژانس منطقه درازکلا انجام گرفت.

 

به گزارش روابط‌عمومی اورژانس استان اصفهان، صبح امروز دوشنبه بیست و هفتم دی ۱۴۰۰، اولین نشست خبری سرپرست جدید اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان با حضور اصحاب رسانه در مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی استان برگزار شد.

 

دکتر محمد سرور معاون فنی عملیات سازمان اورژانس کشور صبح امروز ۲۷ دی ماه ۱۴۰۰ در جلسه وبیناری ۳ ساعته با مسوولین شرکت هلی‌کوپتری ایران چالش های اورژانس هوایی را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور در این جلسه کاپیتان کریمی مدیر عامل شرکت هلی‌کوپتری ایران به همراه اعضا این تیم و نیز سرکار خانم عزتی سرپرست اداره اورژانس هوایی کشور و برخی از روسای مراکز اورژانس هوایی طرف قرارداد به صورت آنلاین حضور داشتند.

از مهمترین مباحث ارائه شده در این جلسه آنلاین می توان به ارتقا فرآیندها و بهبود عملکرد پایگاههای اورژانس هوایی و نیز چالش های مربوط به اورژانس هوایی در مراکز اشاره کرد که در راستای آن نیز پیشنهادهایی مطرح شد.

1e56c68e 73ca 435c 8eb3 b42bac7ca2bb

 

673f69e8 08b8 4dff 91f8 963c5ea9c684

 

a647a71d 6d8e 49d7 8d41 0c41c02f4532

 

40cb36b3 b535 4a14 a6b9 53e3b86a3f7d

 

 

 

 

دکتر میعادفر رییس اورژانس کشور: طی بارشهای ۷۲ ساعت گذشته تاکنون ۳۱استان و ۶۱مرکز اورژانس در گیر سیل و بارش سنگین برف شدند.
وی افزود: تا کنون ۴مصدوم و ۹مفقودی داشتیم.

روابط عمومی اورژانس 115 بابل : واقعه باورنکردنی ضرب و شتم تکنسین های اورژانس بابل واکنش فعالان عرصه اجتماعی را در این شهرستان به دنبال داشته است. در این راستا هیئت فوتبال بابل با انتشار بیانیه ای خواستار پیگیری و برخورد با خاطیان شد.

اخبار برگزیده