همه ویدئوها

دکتر کولیوند مسئول قرارگاه پشتیبانی طرح شهید سلیمانی برای مقابله با کورونا گفت با توجه به پیش بینی های انجام شده در زمستان امسال قصد داریم جهت در نظر گرفتن محل هایی برای نقاهتگاه اولویت را ابتدا هتل ها و مهمانسرا ها و مجموعه های سیاحتی را در نظر بگیریم و در صورت اجبار مدارس خوابگاه های دانشجویی را مجهز خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، دكتر پیرحسین کولیوند در جلسه قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش، بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا اظهار کرد: به منظور شکستن چرخه انتقال بیماری کووید 19 طرح آموزش، بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا اجرا خواهد شد.

سازمان اورژانس کشور بی وقفه و در تمام ساعات شبانه روز ، آماده ارائه خدمات امدادی به هموطنان عزیز در سراسر کشور است. در صورت بروز شرایط اضطراری و یا هرگونه حادثه یا سانحه ، با شماره 115 تماس بگیرید و مشکل را شرح دهید تا همکاران ما برای کمک به شما اقدام کنند. با مشاهده این ویدیوی کوتاه با فرایند درخواست کمک از مرکز فوریت های پزشکی (اورژانس 115) آشنا خواهید شد.

تکنسین های اورزانس فرشتگان سفیدپوشی هستند که با تلاش بی وقفه برای خدمت رسانی به بیماران و مصدومین، شب و روز نمی شناسند. پوشیدن این لباس مقدس به منزله به جان خریدن خطرات گوناگون، در راه نجات همنوعان است. شغل حساسی که معمولا با لحظاتی پر تنش و سراسر استرس همراه است. این ویدیو گوشه هایی از این تلاش صادقانه را به تصویر کشیده است.

در مورد تاثیر استفاده از ماسک در پیشگیری از کرونا توصیه های متفاوت و گاها متناقضی منتشر شده و هر گروه از متخصصین نظر خاص خود را دارند. اما نکات ارائه شده در این ویدیو به شما کمک می کند تا با مقایسه دلایل منطقی و علمی در این زمینه تصمیم بگیرید.

فروشگاه های عرضه محصولات غذایی از مکانهایی هستند که به دلیل تامین مایحتاج عمومی شهروندان حتی در شرایط قرنطینه به فعالیت خود ادامه می دهند. اما باید توجه داشت که بر اساس تحقیقات انجام شده احتمال آلودگی به ویروس کرونا در این مکان ها بسیار بالاست. این ویدیو به شما کمک می کند تا با رعایت چند نکته ساده از ورود ویروس کرونا به سبد خریدتان جلوگیری کنید.