تقدير رئيس قرارگاه پشتيبانى طرح شهيد سليمانى از همكارى و همراهى شهردار و مجموعه شهردارى تهران در كنترل انتقال ويروس كرونا

طرح شهید سلیمانی

دكتر پيرحسين كوليوند رئيس قرارگاه پشتيبانى طرح شهيد سليمانى در پيامى از همكارى و همراهى دكتر پيروز حناچى شهردار تهران، كليه بخش‌های مختلف شهرداری و همچنين مجموعه‌ی شهر سالم شهرداری تهران که در این طرح مهم برای کاهش انتقال ویروس كرونا مشارکت داشتند تقدير كرد.

 

متن پيام به شرح زير است:

 

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر پیروز حناچی
شهردار محترم تهران

مبارزه با ویروس عالم‌گیر کرونا، به فرجام نمی‌رسد مگر با حضور و مشارکت تک تک نهادها و سازمان‌های دست‌اندرکار؛ در این بحبوحه، نقش شهرداری پایتخت در این جهاد مقدس به واسطه جایگاه خاص و چندبعدی آن بسیار تعیین‌کننده و اثرگذار بوده است.
اینجانب به عنوان رئیس قرارگاه پشتیبانی طرح شهید سلیمانی لازم می‌دانم مراتب تقدیر و تشکر خود را از بخش‌های مختلف شهرداری که در این طرح مهم برای کاهش انتقال این ویروس پیش‌رونده مشارکت داشتند، اعلام داشته و به خصوص از مجموعه‌ی شهر سالم شهرداری تهران و مدیرعامل محترم آن، جناب آقای دکتر حمید چوبینه که از هیچ تلاشی برای تسهیل برنامه‌های این پروژه فروگذار ننمودند، قدردانی و سپاسگزاری نمایم.
اطمینان دارم در سایه‌ی ادامه همکاری‌هایی از این دست، توفیق خدمت‌رسانی به شهروندان نجیب تهرانی برای همه دست‌اندرکاران بیش از پیش فراهم خواهد گردید.


پیرحسین کولیوند
رئیس سازمان اورژانس کشور
و قرارگاه پشتیبانی طرح شهید سلیمانی