کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در صف اهداء زندگی

چهارشنبه 20 اسفند 99 تکنسین های فوریت های پزشکی به اتفاق کارشناسان ستادی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان همانند سال گذشته و هم زمان با سراسر کشور با حضور در پایگاه های انتقال خون در پایش اهدای خون فرشتگان نجات مشارکت کردند. دکتر اطهری، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی و رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان نیز در این برنامه حضور داشت.

گفتنی است؛ دکتر بغدادی، مدیر کل انتقال خون استان سمنان نیز با حضور در این برنامه، کارکنان مرکز مدیریت حوادث و اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان را در پایش اهدای خون فرشتگان نجات همراهی کردند.

دکتر اطهری، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی و رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه بیان کرد: حضور پرشور و باانگیزه کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی به صورت هماهنگ و هم زمان در سراسر کشور در پایگاه های انتقال خون و اهدای خون برای نجات بیماران نیازمند، نشان از روحیه از خودگذشتگی و ایثار این فداکاران دارد.

دکتر اطهری گفت: مشارکت داوطلبانه تکنسین های فوریت های پزشکی در امر خداپسندانه اهدای خون در روزهای پایانی سال در کنار تلاش های شبانه روزی و صادقانه این عزیزان برای ارائه خدمات فوریت های پزشکی به بیماران و مصدومان، هدیه ای است به مردم شریف و متدین ایران در آغاز سال نو.

شایان ذکر است؛ تكنسين هاي اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان های دامغان و سمنان، هم زمان با حضور در پایگاه انتقال خون دامغان و پایگاه انتقال خون مرکز جامع اهدای خون امام رضا(ع) سمنان در اين امر خداپسندانه شرکت کردند.