دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اورژانس کشور از خانواده شهید مدافع سلامت سید مصطفی قریشی

اخبار سازمانی

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ صبح امروز (یکشنبه) ۸ فروردین به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان، دکتر سرابی آسیابر معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اورژانس کشور به نمایندگی از دکتر کولیوند با خانواده شهید مدافع سلامت سید مصطفی قریشی از شهدای اورژانس دانشگاه علوم پزشکی ایران دیدار و گفتگو کرد.

 

 

در این دیدار دکتر سرابی آسیابر ضمن تجلیل از خانواده شهدا گفت: شهادت پر افتخار شهید مدافع سلامت سید مصطقی قریشی از پرسنل خوش قلب و فداکار دانشگاه علوم پزشکی ایران که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا و در راه خدمت به مردم شریف ايران  به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت و همرزمان شهیدش پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی ریاست سازمان اورژانس کشور و کلیه همکاران ایشان در این سازمان گردید.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اورژانس کشور افزود: شهدای خدمت از کلام حضرت سید الشهدا (ع) تأسی کرده و در مسیر سلامت جامعه قدم برداشته اند.

 

گفتنی است در این دیدار خانم حسینی مدیر مرکز اورژانس پیش بیمارستاتی دانشگاه علوم پزشکی ایران، معاون درمان شبکه بهداشت ملارد و همکاران آن شهید بزرگوار  نیز حضور داشتند.