آیین تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان اورژانس کشور و شهرداری تهران

اخبار کشوری

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور،  رئیس سازمان اورژانس کشور ضمن قدردانی از همکاری شهرداری تهران گفت: ماحصل همکاری شهرداری تهران با سازمان اورژانس کشور منجر به سرعت بالا کیفیت خوب خدمات و رضایت مندی همشهریان شده است.

دکتر کولیوند افزود: آموزش یکی از وظایف سازمان اورژانس کشور است  که با همکاری شهرداری تهران به خوبی در حال انجام است.

وی در خصوص مدیریت بحران نیز  گفت؛ همکاری خوب شهرداری تهران با سازمان اورژانس کشور  علاوه بر بهبود کیفیت خدمات در زمان های بحران منجر به صرفه جویی و ذخیره سازی منابع شده است.
رئیس سازمان اورژانس کشور در خصوص امداد هوایی در شهر تهران افزود؛ با احداث پد بالگرد در مناطق مختلف تهران امداد رسانی بهتر و با سرعت انجام  شده است.
دکتر کولیوند گفت: در شرایط فعلی همدلی و همفکری بین بخشی  برای کمک به هموطنان  لازم است و کمک شهرداری نمونه بارز همدلی است.
شهردار تهران نیز در این نشست گفت: تیم مدیریت شهری به تنهایی نمی تواند تمام خدمات را به همشهریان ارائه بدهد و همکاری با سازمان هایی مانند سازمان اورژانس کشور به ما  کمک می کند که خدمات بهتری را ارائه بدهیم.
دکتر حناچی افزود: ما هنوز با بحران جدی در شهر تهران مواجه نشدیم  و خدمات و همکاری های فعلی می تواند مانوری  برآی آمادگی بیشتر  و بهتر در شرایط بحرانی باشد .
وی گفت:  زیر ساخت ها برای همکاری های بیشتر فراهم است و این تفاهم نامه در راستای افزایش همکاری های بیشتر است.
هم اکنون بیش از ۱۲۲ پایگاه اورژانس و ۴۴ پد بالگرد با همکاری شهرداری تهران در شهر تهران مستقر است .