آمادگی پایگاه‌های مرزی اورژانس برای خدمت‌رسانی به زوار اربعین حسینی/ مسوولان سازمان اورژانس از پایگاه های مرزی بازدید کردند

اخبار کشوری

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، دکتر حسین عرفانی معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور، آخرین وضعیت بازدید از پایگاه‌های مرزی کشور را تشریح کرد.

وی گفت: در ادامه بازدیده از مراکز مرزی از پایگاه‌های اورژانس مرز خسروی، گیلانغرب و ایوان بازدید صورت گرفت.

دکتر عرفانی افزود: میزان آمادگی‌ها و عملکرد اورژانس مورد بررسی قرار گرفت و توصیه های لازم درخصوص تقویت زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات رسانی مطلوب به مردم انجام شد.

معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور ادامه داد: در مرکز اورژانس ایلام جلسه ای با حضور رئیس و مسئولان این مرکز، نماینده و مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

وی ادامه داد: نقطه نظرات وضعیت برنامه ریزی‌هایی که برای زوار انجام شده و همچین تصمیماتی در کميته بهداشت و درمان اربعین و ستاد اربعین حسینی انجام شده به اطلاع حاضرین رسانده شد.

دکنر عرفانی افزود: مشکلات سال‌های گذشته مورد ارزیابی قرار گرفت و نقاط قوت و ضعف دانشگاه علوم پزشکی، نیازمندی‌هایی که احساس می‌کردند برای ارائه خدمات شرایط موجود باتوجه به ۳ سناریوی احتمالی که توسط سازمان اورژانس کشور و کميته بهداشت و درمان حدودا از آبان سال گذشته برای دانشگاه های علوم پزشکی درگیر در مراسم اربعین ارسال شده مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی با اشاره به بازدید از مرکز هدایت عملیات و بحران،MCMC و مرکز دیسپچ دانشگاه علوم پزشکی ایلام افزود: روند ارائه خدمات به مردم در شرایط معمول مورد بررسی و اقدامات مورد ارزیابی قرار گرفت.