مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس یزد، روابط عمومی برتر دانشگاه علوم پزشکی استان

اخبار سازمانی

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یزد از انتخاب سید حسین طباطبایی ندوشن، مدیر روابط عمومی این مرکز به عنوان یکی از روابط عمومی های برتر دانشگاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در آستانه ی روز ارتباطات و روابط عمومی، گردهمایی مسئولین روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد در محل سالن همایش های باقرالعلوم  یزد برگزار گردید. در این مراسم که با حضور اعضای هیات رئیسه ی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد؛ سید حسین طباطبایی ندوشن مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس استان یزد به عنوان روابط عمومی برتر دانشگاه علوم پزشکی معرفی و از وی تجلیل به عمل آمد.

 

طباطبایی با کسب حداکثر امتیاز در رنکینگ روابط عمومی ها توانست جایگاه نخست روابط عمومی های دانشگاه علوم پزشکی را از آن خود کند. لازم به ذکر است، رتبه ی مذکور با تجمیع امتیاز در حوزه ی مدیریت و ارتباطات سازمانی، خبر و اطلاع رسانی و تولید محتوا لحاظ شده است.

 

فیلم کوتاه "اتاقک اورژانس" با موضوع مشارکت خیرین سلامت در حوزه ی اورژانس پیش بیمارستانی از ساخته های سید حسین طباطبایی است. که در این گردهمایی به نمایش گذاشته و مورد تشویق حاضرین قرار گرفت.