آیین کلنگ زنی احداث 2 پایگاه خیرساز اورژانس ۱۱۵ فدیشه و اردمه

خیرین اورژانس کشور

کلنگ احداث ساختمان پایگاه اورژانس ۱۱۵ روستای فدیشه و روستای اردمه به همّت خیّر سلامت حاج محمد موسوی راد به زمین خورد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور گفت: ساختمان های 2 پایگاه اورژانس جاده ای فدیشه و اردمه، هرکدام به مساحت ۱۲۰ متر مربع زیربنا با براورد هزینه ساخت 10 میلیارد ریال در زمینی به متراژ ۲۰۰متر مربع توسط مسئولان روستای فدیشه برای پایگاه اورژانس 115 فدیشه و خیّر نیک اندیش حاج محمد موسوی راد برای پایگاه اورژانس 115 اردمه ساخته خواهد شد.

او ادامه داد: با پیگیری های انجام شده مجوزهای راه اندازی این پایگاه ها از اورژانس کشور گرفته شده است و هدف از راه اندازی این پایگاه ها کاهش زمان پاسخ دهی به حوادث و ارائه خدمت در کمترین زمان به مردم این منطقه می باشد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی در پایان با تقدیر و تشکر از خیرین سلامت و مسئولان روستا که در این دوران مبارزه با کرونا همگام و همراه کادر درمان و مردم هستند بیان نمود: امیدواریم خیرین سلامت در زمینه خرید، بازسازی آمبولانس و تجهیزات پزشکی نگاه ویژه ای داشته و همچنان دانشگاه علوم پزشکی و اورژانس ۱۱۵ را همراهی نمایند.

آیین کلنگ زنی بیست و هفتمین و بیست و هشتمین پایگاه اورژانس ۱۱۵ نیشابور در تاریخ 26 آبان ماه 1401با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی،رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی و شورای شهر، خیرین سلامت و جمعی از مدیران شهرستان و دانشگاه در روستای فدیشه و اردمه برگزار شد.

IMG 9351

IMG 9472IMG 9425IMG 9278IMG 9397