جلسه هم اندیشی رئیس هیئت مدیره هاسب و عضو دبیرخانه پویش تجدید حیات حکیمانه با حضور ریاست سازمان

خیرین اورژانس کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ جلسه هم اندیشی با جناب آقای حسینی رئیس هیئت مدیره هاسب و عضو دبیرخانه پویش تجدید حیات حکیمانه و آقای سیفی دبیر اجرایی این پویش با حضور ریاست سازمان اورژانس کشور در  روز یکم بهمن ماه برگزار گردید.

 دکتر میعادفر ضمن تشریح وضعیت و ساختار سازمان اورژانس؛ گزارشی از چگونگی تشکیل اورژانس کشور، دوره های رشد و زمان طلایی آن و مشکلات کنونی ارائه کردند. ایشان ضمن اشاره به حساسیت نوع کار و ماموریت های اورژانس و نیاز به حمایت مجدانه خیرخواهانه و نیکوکاری، استفاده از ظرفیت خیرین و مجامع نیکوکاری را یک ظرفیت بالقوه دانستند و لزوم آشنایی این طیف با خدمات و عملکرد اورژانس را بسیار ضروری دانستند. همچنین یادآور شدند اقداماتی از قبیل اسنپ اورژانس، راه اندازی اورژانس دریایی، خیرین فرامرزی در دست اقدام میباشد.

در ادامه میهمانان ضمن تشکر از ریاست سازمان به ارتباطات بین بخشی و گسترده کشوری "پویش تجدیدحیات حکیمانه " اشاره کردند و خواهان اطلاع رسانی گسترده شبکه ای و کمک گرفتن از فضای صدا و سیما جهت شناساندن اهمیت خدمات اورژانس کشور شدند

در پایان مقرر شد همکاری های لازم در زمینه همکاری خیرین با سازمان اورژانس کشور جهت رفع کمبود آمبولانس، تعمیرات و بازسازی آمبولانس های فرسوده، رفع کمبود پایگاه ها در مناطق کم برخوردار و ... صورت پذیرد.