نجات جان خادم ۸ ساله اباعبدالله الحسین علیه السلام

کارشناسان اورژانس شوش ناجی خادم ۸ ساله اباعبدالله (ع) شدند

سخنگوی اورژانس خوزستان در مصاحبه با روابط عمومی اورژانس : شب گذشته در ساعت ۲۲:۵۰ در پی تماس و درخواست کمک برای حادثه برق گرفتگی کودک ۸ ساله در موکب عزای حسینی در منطقه شهدای شوش به مرکز پیام ۱۱۵ شوش یک تیم تخصصی عملیاتی اورژانس به محل اعزام شدند.

شرهانی گفت: آمبولانس کد یک شهری شوش پس از رسیدن بر بالین بیمار با کودک بدون هیچگونه علایم حیاتی مواجه می‌شوند، که بلافاصله عملیات احیای قلبی تنفسی برای وی انجام می گیرد که خوشبختانه به واسطه تلاش مجدانه همکاران عزیزمان این عزادار نوجوان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام جان دوباره گرفت.

عارف اصل شرهانی : کودک پس از انجام احیا و برگشت علایم حیاتی توسط کارشناسان اورژانس آقایان محمد ذاکر و احمد محمدی با حال عمومی مطلوب به بیمارستان نظام مافی شهر شوش تحویل داده شد.

وی ضمن اشاره به اینکه مواکب حسینی به صورت موقت دایر می گردند و نظارت بر رعایت تمام نکات ایمنی کمتر اتفاق می افتد از مسئولین هیئات مذهبی و مواکب حسینی درخواست کرد: نکات ایمنی ضروری در خصوص برق، سازه، سیستم های سرمایشی و پخت و پز و همچنین سلامت و بهداشت غذایی در دستورکار خادمین عزیز اماکن مذهبی قرارگیرد تا شاهد هرچه بهتر برگزار شدن مراسمات عزاداری در ماه‌های محرم و صفر باشیم.

روابط عمومی اورژانس استان خوزستان

#همیشه_باشماییم #اورژانس۱۱۵

www.ems.ajums.ac.ir

@Ems115_ahvaz

www.115.ir

www.News.115.ir