اخبار سازمانی

حاج محسن محمدی، نیکوکار سرشناس اراکی بانی ساخت بزرگ ترین مرکز علمی آموزشی فرهنگی اورژانس کشور شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛  بهروز ایران نژاد؛  رئیس اورژانس اراک در حاشیه نشست روسای سازمان اورژانس کشور و دانشگاه علوم پزشکی اراک از احداث مجتمع " یک یک پنج " ، اولین و بزرگترین پروژه علمی آموزشی فرهنگی اورژانس کشور در استان مرکزی خبر داد.  

ایران نژاد ضمن تقدیر از همراهی پرخیر حاج محسن محمدی، نیکوکار اراکی افزود این مجتمع یکی از بزرگ ترین پروژه های خیرساز کشور است که در زمینی به مساحت 20000 متر، با حداقل 15000 متر بنای مفید مشتمل بر فضاهای آموزشی و فرهنگی از قبیل سالن آمفی تئاتر، سالن آموزش مهارت های بالینی پیشرفته، کلاس های آموزشی، سالن های جلسات با ظرفیت های مختلف، استودیو تصویربرداری و ... خواهد بود.

وی هدف از طراحی این مجموعه را ایجاد فضایی برای برگزاری برنامه های آموزشی، آزمونهای علمی مهارتی، المپیادهای ورزشی، اجلاس و همایشهای بین المللی و کشوری و همچنین تولید محتوای صوتی و تصویری با هدف ارتقای آگاهی عمومی در زمینه فوریتهای پزشکی عنوان کرد.

رئیس اورژانس اراک ضمن تاکید بر نقش کلیدی حمایتهای همه جانبه دکتر امانی، رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در پیشرفتهای اورژانس این شهر، افزود این پروژه در مرحله خاک برداری و طراحی نقشه میباشد و عملیات ساخت با نظر ریاست سازمان اورژانس کشور و ریاست دانشگاه علوم پزشکی  انجام خواهد شد.

همچنین در پایان این نشست دکتر میعادفر با اهدای لوحی از تلاشهای ارزشمند دکتر امانی رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در ارتقای خدمات سلامت به ویژه سیستم اورژانس پیش بیمارستانی در استان مرکزی قدردانی کرد. 

 

 

 

 

 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان از افزایش ماموریتهای تصادفی اورژانس در 4 ماه ابتدای سال نسبت به‌ مدت مشابه در سال گذشته خبرداد.

 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی اورژانس خوزستان به نقل از سخنگوی اورژانس: بدنبال هشدار های سازمان هواشناسی و تاکید وزارت بهداشت در خصوص تداوم گرمای هوا از روز گذشته علاوه بر آماده پایگاه های سطح استان دو دستگاه اتوبوس آمبولانس و دو دستگاه آمبولانس در مناطق پر تردد شهر اهواز مستقر شدند.

ادامه مطلب...

در آستانه برگزاری مراسم اربعین حسینی روسای سازمان اورژانس کشور و شورای سیاستگذاری صدا و سیما به منظور هماهنگی برای اطلاع رسانی مطالب حوزه سلامت به زایرین حضرت اباعبدالله الحسین ع دیدار و گفتگو کردند.

 

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...