اخبار کشوری

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور دکتر جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور به همراه دکتر خانکه از پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید کرد.

ادامه مطلب...

دکتر رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در دیدار با رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: کارکنان فوریت‌های پزشکی و سازمان اورژانس کشور خط مقدم حوزه سلامت هستند و رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های زیادی را از خود نشان داده‌اند که قابل‌تقدیر است.

 

ادامه مطلب...

از سوی ستاد مرکزی راهیان نور، نشان درجه یک خادم‌الشهدا به دکتر جعفر میعادفر، رییس اورژانس کشور اهدا شد.
در سی و پنجمین همایش روسای اورژانس کشور که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی آبادان در حال برگزاری‌ست، نشان درجه یک خادم‌الشهدا از سوی سردار نادر ادیبی، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور به پاس حضور در خط مقدم صیانت از سلامت مردم؛ بویژه در ایام مبارزه با ویروس کرونا به دکتر جعفر میعادفر اهدا شد.
سی و پنجمین همایش روسای اورژانس کشور که در اردوگاه میثاق آبادان برگزار شد؛ امروز به کار خود پایان میدهد.

asd

از سوی ستاد مرکزی راهیان نور، نشان درجه یک خادم‌الشهدا به خانواده شهید جعفر شریفی، مدافع سلامت اورژانس آبادان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، در سی و پنجمین همایش روسای اورژانس کشور که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی آبادان در حال برگزاری‌ست، نشان درجه یک خادم‌الشهدا از سوی سردار نادر ادیبی، دبیر ستاد مرکزی راهیان نور به خانواده شهید جعفر شریفی، مدافع سلامت اورژانس آبادان اهدا شد. همچنین در این آیین از سوی دانشگاه علوم پزشکی آبادان و رئیس اورژانس کشور، از پدر، همسر و فرزندان این شهید بزرگوار تقدیر شد. شهید شریفی در زمان انجام وظیفه به کرونا آلوده و بعد از 2ماه مبارزه با کووید ۱۹ در نهایت آسمانی شد.

 

 

index.jpg13

 

index.jpg12

index2

 

index1

 

index

 

4

مقالات دیگر...