اخبار سازمانی

دکتر جعفر میعادفر، رئیس سازمان اورژانس کشور، در پیامی درگذشت "والده دکتر رحیم نیا، مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان‌اورژانس کشور، متن پیام به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم
الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ
أُولَٰئِكَ عَلَيْهِمْ صَلَوَاتٌ مِنْ رَبِّهِمْ وَرَحْمَةٌ ۖ وَأُولَٰئِكَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ

برادر گرامی جناب آقای دکتر رحیم نیا

خبر تاسف بار فقدان مادر محترمتان موجب اندوه فراوان شد ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره ای جز تسلیم و رضا نیست.

اینجانب این ماتم جانگداز را خدمت شما و خانواده محترمتان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات طلب می کنم.
خداوند شما را اجر صابرین دهد که فرمود: وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

دکتر جعفر میعادفر
رئیس سازمان اورژانس کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور: به دنبال درگذشت"هادی نظر زرین" تکنسین عملیاتی اورژانس 115 شهرستان اندیمشک، دکتر جعفر میعادفر با ارسال پیامی این واقعه دردناک را تسلیت گفت.


متن پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون
در کمال تأسف باخبر شدیم همکار عزیزمان "هادی نظر زرین" از کارشناسان پرتلاش عملیاتی اورژانس 115 اندیمشک، در اثر غرق شدگی، دار فانی را وداع گفته است.
این ضایعه بزرگ را به جامعه اورژانس پیش بیمارستانی کشور به ویژه اورژانس خوزستان و خانواده محترمشان تسلیت عرض می‌نمائیم و از خداوند متعال برای ایشان رحمت و مغفرت و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می نمایم.

                                                    

دکتر جعفر میعادفر
رئیس سازمان اورژانس کشور

 کارشناس فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه که بعنوان یکی از پژوهشگران و مخترعین برتر اورژانس پیش بیمارستانی شناخته شده است به گفتگو با روابط عمومی سازمان اورژانس کشور پرداخت. 

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...