اخبار استان ها

 به گزارش مرکز اطلاع رسانی اورژانس کشور، در تصادف 2 دستگاه تریلی در محدوده گردنه تپه پایه یک، تربت حیدریه، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و آمبولانس پایگاه رباط سنگ(که در حال برگشت از ماموریت بودند) به محل حادثه اعزام شدند.

با توجه به وسعت  این حادثه و ایجاد ترافیک در جاده اصلی و حریق در یکی از تریلی ها، کارشناسان اورژانس، آتش نشانی و هلال احمر به محل اعزام و 4 مصدوم این تصادفت به بیمارستان نهم دی این شهرستان منتقل شدند.اخلاق خوشِ شهید باقریان زبانزد خاص و عام بود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان؛
خانم آقابابایی همسر شهید مدافع سلامت، جواد باقریان از پرسنل فوریت‌های پزشکی استان اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید عزیز گفت:

 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی اورژانس کشور، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از اعزام بالگرد برای امدادرسانی و انتقال بیمار ۸۰ساله با مشکل سکته ی مغزی از روستای برزنون خبر داد.

 در نشست هم اندیشی سازمانهای بهزیستی و  اورژانس سمنان، بر افزایش تعامل و همکاری 2 سازمان در زمینه های مشترک، آموزش کارکنان هر دو طرف، ارائه مشاوره روانشاسی به کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400،فاز سوم کارآزمایی بالینی واکسن ایرانی -کوبایی سوبرانا در مازندران شروع بکار کرد.در مراسم افتتاحیه کارآزمایی بالینی این واکسن که با حضور دکتر گویا (رییس مرکز بیماریهای واگیر وزارت بهداشت)،استاندار،نماینده ولی فقیه و رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ،اولین دوز واکسن به دکتر یحیی صالح طبری رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران تزریق شد.

مقالات دیگر...