اخبار مراکز

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان مازندران امروز چهارشنبه 9 آذر ماه 1401 دکتر رضا حبیبی ساروی رییس اورژانس مازندران با حضور در مرکز ارتباطات ،واحد mcmc و ستاد مرکزی و واحد اورژانس بیمارستانی با اهداء شاخه گل ،روز پرستار را تبریک گفت.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: در آبان ماه امسال در مجموع ، 91 هزار و 114 مورد تماس با اورژانس پیش بیمارستانی به دلایل مختلف صورت گرفته که از این تعداد 26 هزار و 181 مورد تماس های منجر به ماموریت شد.

در این روز خجسته قدردان زحمات بی دریغ پرستارانی هستیم که در خستگی ها و بیخوابی ها هرگز از بیماران خود غافل نبوده اند و تلاش آن ها در مسیر سلامتی را ارج می نهیم با درود و تشکر فراوان از تعهد و اخلاصتان امیدواریم ستاره‌ زندگی و آفتاب مهرتان پیوسته ایام بر دل بیماران بتابد و همواره دعای بندگان بدرقه راه شما باشد روز پرستار مبارک

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان اصفهان، دکتر فرهاد حیدری گفت: از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه، کارشناسان اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان به 195 هزار و 330 ماموریت امدادرسانی اعزام شدند که از مجموع آنها 140هزار و 284 مورد مربوط به حوادث غیرتصادفی و 55 هزار و 46 مورد حوادث رانندگی بوده است.

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا سه شنبه هشتم آذر ماه 1401 همزمان با سراسر کشور آژیر خطر وقوع زلزله در مدارس به صدا درآمد. در این مانور که کارشناسان اورژانس 115 حضور فعال داشتند

مقالات دیگر...