اخبار استان ها

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ در تماس با مرکز 115 اورژانس چهارمحال و بختیاری درخواست کمک برای نجات جان مردی ۴۰ساله که دچار تروما بر اثر حمله گرگ در منطقه کوه سفید بازفت شده اعلام شد

بلافاصله یک فروند بالگرد اورژانس به دلیل شرایط حاد مصدوم به محل حادثه اعزام شد

با حضور اورژانس هوایی بیمار جهت اقدامات درمانی به فرودگاه و سپس بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل شد

 

به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵؛ رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور در اولین نشست خبری گفت: خدمات اورژانس ۱۱۵ نیشابور در ۶ ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۱/۲درصد افزایش داشته و بیش از ۱۶ هزار خدمت رسانی انجام شده است

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، در تماس با مرکز ارتباطات فوریتهای پزشکی استان قزوین درخواست کمک برای نجات جان مردی ۵۶ ساله که دچار حادثه سقوط از درخت گردو شده بود اعلام شد که بلافاصله آمبولانس پایگاه نیارک به محل حادثه اعزام شد.

با حضور تکنسین‌های اورژانس در محل، مصدوم مشکوک به ضربه به سر و ستون فقرات بود. به دلیل شرایط حاد مصدوم که باید در کمترین زمان ممکن به بیمارستان رجایی اعزام می شد شرایط برای اعزام با آمبولانس مقدور نبود برای نجات جان بیمار درخواست اورژانس هوایی داده شد.

با حضور اورژانس هوایی در محل مورد نظر، بیمار توسط اورژانس هوایی قزوین به پد بالگرد اورژانس بیمارستان ولایت منتقل شد و سپس با آمبولانس پایگاه مینودر به بیمارستان رجایی انتقال داده شد که خوشبختانه با اقدام به موقع تکنسین‌های اورژانس جان بیمار نجات یافت.

انتهای پیام/

به مناسبت روز اورژانس پیش بیمارستانی  مهندس شهسوارپور فرماندار، مهندس بنی اسدی شهردار، اقای غضنفرآبادی رئیس شورا، دکتر اویسی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، نماینده مجتمع معدنی و فراوری روی خان خاتون بم ،دکتر رجایی معاون توسعه ودکتر رئیسی معاون درمان دانشگاه علوم پرشکی به همراه جمعی از معاونین فرمانداربا حضوردر ستادمرکزی اورژانس۱۱۵ شرق استان از زحمات شبانه روزی و ایثارگرانه پرسنل اورژانس ۱۱۵تقدیر و تشکر بعمل اوردند .

به گزارش روابط عمومی اورژانس بابل، صبح امروز به مناسبت گرامیداشت روز اورژانس و فوریت های پزشکی،سید مازیار حسنی مدیرعامل سازمان و هیئت همراه با حضور در مرکز حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان بابل باهمکاران محترم اورژانس دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، امروز یک شنبه ۲۸ شهریور ماه ؛ خانم ۲۲ ساله بر اثر تصادف دچار تروما شد.

این حادثه که در محل گردنه شاه منصوری اتفاق افتاد منجر به مصدومیت این خانم و بستری شدنش در درمانگاه صمصامی شد.

وی بعد از انجام اقدامات درمانی مناسب توسط بالگرد اورژانس هوایی استان برای اقدامات درمانی و بررسی بیشتر به فرودگاه و سپس بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل شد.

گفتنی است، اورژانس هوایی در مناطق صعب العبور با کاهش زمان در امداد رسانی موجب نجات جان مصدومان و کاهش صدمات ناشی از حوادث می شود.

انتهای پیام/

مقالات دیگر...