مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس خراسان شمالی ، روابط عمومی برتر دانشگاه علوم پزشکی استان

اخبار سازمانی

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از انتخاب شهاب عزیزی، مسئول روابط عمومی این مرکز به عنوان یکی از روابط عمومی های برتر دانشگاه خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور دکتر تقی دولت آبادی بیان کرد: این انتخاب به پاس عملکرد مثبت و خدمات روابط عمومی مرکز اورژانس به ویژه در ایام بیماری کرونا، در مراسمی که به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات در دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی برگزار شد، صورت گرفت.
وی افزود: بی شک روز روابط عمومی تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون حرفه روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.
دکتر تقی دولت آبادی در ادامه خاطر نشان کرد: روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباطی مدیران با کارکنان، نقش اساسی در حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان دارد.
وی در پایان فرا رسیدن روز روابط عمومی را به تمامی فعالان شاغل در این عرصه تبریک گفت.

گفتنی است شهاب عزیزی ، مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس خراسان شمالی از همکاران فعال در عرصه اطلاع رسانی و انعکاس خدمات همکاران اورژانس در این مرکز است. وی همچنین از چهره های فعال در تولید کلیپ های سازمان اورژانس کشور در برنامه نوروزی استودیو سلامت بوده است.