اولين گرد همایی مسئولین پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی با حضور رئيس‌ دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

شنبه 16 اردیبهشت 1402 اولين گرد همایی مسئولین پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور دکتر قدس، ریاست دانشگاه، قرائیان، سرپرست مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه و یحیائی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه در سالن جلسات سلامت دانشگاه برگزار شد.

دکتر قدس، ریاست دانشگاه گفت: اینجانب از تلاش و زحمات شما بزرگوران تقدیر و تشکر می كنمز زحماتی كه نیروهای عملیاتی اورژانس پیش بیمارستانی تحت پوشش دانشگاه در دوردست ها و شرایط سخت حوادث می کشند.

دکتر قدس، اظهار کرد: از زحمات دکتر میعادفر، همكاران سازمان اورژانس کشور و مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه تقدیر و تشکر می کنم. ما اینجا جمع شدیم تا مشکلات این حوزه که بر کسی پوشیده نیست را مرور و برای حل آنها هم فکر و هم ایده شویم .ما از کارکنان خدوم اورژانس پیش بیمارستانی پشتیبانی می کنیم که بتوانيم با امید و توکل خدا خدمات شایسته و مناسب شان والای هم وطنان عزیز داشته باشیم.

در پایان ریاست دانشگاه ضمن تاکید بر به روز بودن دانش و مهارت نیروهای عملیاتی و به اشتراک گذاری دانش و مهارت بر حفاظت از جان نیروهای عملیاتی در ماموریت های اورژانس پیش بیمارستانی تاکید کردند.

قرائیان، سرپرست مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه گفت:در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات نیروهای عملیاتی در سال گذشته گزارشی از عملکرد مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه ارائه کرد.

قرائیان، اظهار کرد: ارتقای مجموعه اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه و کاستن مشکلات موجود در سایه تعامل و همفکری با صاحبان فرآیند همانا نیروهای عملیاتی و مسئولین اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان ها می باشد امکان پذیر خواهد بود.

پخش کلیپ هایی از اقدامات اورژانس پیش بیمارستانی 115،تجلیل از مسئولین پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی و مسئولین شهرستان ها،مسئول هماهنگی امور مرکز ارتباطات و هدایت عملیات دانشگاه ،پزشک و کارشناسان مرکز ارتباطات و هدایت عملیات و کارشناسان مرکز پايش مراقبت های درمانی بیماران،نمایندگان موتور آمبولانس و اتوبوس آمبولانس با اهدای لوح سپاس و هدایا از دیگر برنامه های این گردهمایی بود.

لازم به ذکر است ریاست و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه با لباس فرم اورژانس پیش بیمارستانی در این گردهمایی حضور داشتند.