افتتاح هفتمین پایگاه شهری اورژانس ۱۱۵ بروجرد

پایگاه اورژانس ۱۱۵ فاز هشت اندیشه (زنده یاد دکتر ساسان فولادی) شهر بروجرد با همکاری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث لرستان؛ هفتمین پایگاه شهری اورژانس ۱۱۵ همزمان با سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به لرستان و با حضور دکتر بهرام دلفان رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مسئولین سازمان اورژانس استان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجرد افتتاح گردید.

سرپرست مرکز اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیر حوادث استان اظهار داشت: پایگاه شهری ۱۱۵ شهرک اندیشه به مساحت ۱۵۰ متر مربع با هزینه تجهیز و امکانات رفاهی پرسنل به ارزش یک میلیارد ریال افتتاح شد.

محسن آدینه‌وند افزود: با توجه به موقعیت مناسب این پایگاه و ضرورت مراکز فوریت‌های پزشکی امیدواریم برای مردم منطقه خدمات موثر و بهینه ارائه شود.

وی در ادامه بیان کرد: پایگاه شهری اندیشه جمعیت ۴۰ هزار نفری را پوشش خواهد داد و مجاورت آن با مرکز جامع خدمات سلامت نیز حائز اهمیت است و با راه اندازی این واحد عملیاتی، تعداد پایگاه های اورژانس استان به ۹۶ ، افزایش یافته است.