تجلیل دکتر عین اللهی از ستاره نامدار مرکز اورژانس تهران

اخبار کشوری

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جناب آقای مهدی بحرینی، تکنسین مرکز اورژانس تهران که با فداکاری، جان یک شهروند در حال غرق شدن در رودخانه «کن» را نجات داده بود، تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ دکتر عین اللهی، در جلسه تجلیل از تکنسین فداکار و وظیفه شناس اورژانس تهران، با بیان اینکه نیروهای اورژانس همواره و همیشه در حال خدمت رسانی خالصانه بوده و با فداکاری ها و ایثارگری ها در تمام حوزه ها هستند.افزود: هنرمندان می توانند در زمینه ضبط و انعکاس ایثارگری های خادمان سلامت کشور و معرفی آنان به مردم فعال ترعمل کرده و آثاری با مضمون این فداکاری ها تهیه کنند تا مردم بتوانند فرشتگان نجاتی را که شبانه روز برای سلامت آنها تلاش می کنند، بشناسند.

 

دکتر عین اللهی عنوان کرد: یکی از حوزه های فعال در نظام سلامت که خط مقدم نجات جان و سلامتی انسانها محسوب می شود، سازمان اورژانس است. این عزیزان شبانه روز در اقصی نقاط کشور و به خصوص نقاط حادثه خیز، بدون تعطیلی، آماده خدمت رسانی هستند.

وی ادامه داد: آقای بحرینی نمونه بارز انسانی فداکار و شجاع است. ایشان با به خطر انداختن جان خود، برای نجات یک مصدوم در شرایط دشوار، بلافاصله اقدام کرد.

همچنین گفت: جنس این گونه خدمت، عاشقانه و خالصانه و فارغ از مادیات و منافع شخصی است.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم و مسئولان، قدرشناس خدمت این عزیزان باشند.گفتنی است، مهدی بحرینی، تکنیسین اورژانس تهران روز پنجشنبه 4 خرداد، وقتی مرد جوانی را دید که براثر سقوط در رودخانه« کن» دچار شکستگی پا شده و ممکن بود جریان آب او را با خود ببرد؛ صرف نظر از ضوابط اورژانس و فارغ از وظیفه سازمانی، به داخل رودخانه‌ رفت و این مرد را از مرگ نجات داد.