اخبار کشوری

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، دکتر جعفر میعادفر رییس سازمان اورژانس کشور در پیامی درگذشت "جواد اکبری نسب " از همکاران پرتلاش و سخت کوش اورژانس سیرجان را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

در کمال تأسف باخبر شدیم "جواد اکبری نسب " همکار عزیزمان از کارشناسان پرتلاش و اخلاق مدار اورژانس 115 سیرجان، که در اثر حمله قلبی دار فانی را وداع گفت.

این ضایعه بزرگ را به همکاران اورژانس کشور و همکاران اورژانس استان کرمان تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال برای ایشان رحمت و مغفرت و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می نمایم.

 

دکتر جعفر میعادفر                               

                                                                                                                                                                                                                                                رئیس سازمان اورژانس کشور  

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ مراکز اورژانس سراسر کشور با حضورسایر ارگان های امدادی در مانور ایمنی مدارس در برابر زلزله شرکت کرده و آموزش های کمک های اولیه و اقدامات لازم در قبل، حین و پس از زلزله را آموزش دادند.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛جلسه کارگروه سلامت در حوادث و سوانح در روز دوشنبه مورخ1401/09/07 با حضور جناب آقای دکتر جمال الدینی، نماینده ی محترم بیمارستان تخصصی چشم آفتاب، نماینده محترم سازمان مدیریت و پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و نمایندگان محترم معاونت های تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سازمان اورژانس کشور برگزار گردید.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ جلسه ای به منظور ارتقاء کیفیت و کمیت خدمات اورژانس هوایی با حضور مدیران ارشد سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرعامل های شرکت هلیکوپتری آوای سلامت در تاریخ 6 آذرماه برگزار شد.

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...