به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس چهار محال و بختیاری؛ روز ۶ اردیبهشت حوالی ساعت ۱۰ صبح در پی تماس با دیسپج مرکز اورژانس از روستای تیردله منطقه دیناران جهت پسر بچه ۱۸ ماهه که دچارضعف و بیحالی و تب شدید شده بود درخواست خدمات اورژانسی شد.

 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومي مركزمديريت حوادث وفوريتهاي پزشكي بم، طی تماس تلفنی با مركز پيام اورژانس١١٥بم با توجه به دردهاي زايماني خانم باردار ،پايگاه رستم اباد (اقايان مالکی ،ایزد شناس )به محل اعزام شدند و پس از انجام معاينات اوليه ودر حین انتقال مادر به بیمارستان ، تکنسین های اورژانس با مشاهده علایم زایمان قریب الوقوع، به کمک مادر باردار آمده و با ياري خداوند متعال و مهارت پرسنل، زایمان با موفقیت در آمبولانس انجام پذیرفت و مادر و نوزاد با سلامت کامل تحویل زایشگاه بیمارستان مراد اباد گرديدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از احیای قلبی ریوی آقای ۴۳ ساله توسط کارشناسان اورژانس خبر داد.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ گزارشی مبنی بر درد از ناحیه شکم مادر باردار به مرکز 115 اورژانس گرمسار اعلام شد.

بعد از اعلام این گزارش بلافاصله یک دستگاه آمبولانس از پایگاه فرهنگ به محل حادثه در روستای لجران اعزام شد.

با فرا رسیدن زمان زایمان در داخل آمبولانس، تکنسین های اورژانس مراحل زایمان را انجام دادند و مادر و نوزاد را جهت مراقبت های بیشتر به بیمارستان معتمدی شهرستان گرمسار انتقال دادند.

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز، در تاریخ شانزده اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ مقارن ساعت ۸ صبح با تماس به مرکز پیام اندیکا یک مورد درد زایمانی توسط همراهان در بخش چلو روستای موری اعلام شد.

 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در ساعت ۲۰:۳۰،یکشنبه ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۰ ،طی تماس با اتاق فرمان ۱۱۵ اصفهان مبنی بر شروع دردهای زایمانی مادر باردار، بلافاصله یک واحد امدادی از پایگاه ۲۱۰۳در کوتاهترین زمان ممکن بر بالین مادر باردار حاضر شدند

 

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...