اخبار آموزشی فرهنگی

دوره آموزشی علمی و مهارتی رانندگی تدافعی آمبولانس در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه مشهد برگزار شد.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی:  دوره مصوب مدیریت درمان سکته مغزی در اورژانس پیش بیمارستانی ( کد ۷۲۴ ) با حضور دکتر رضازاده رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی و با تدریس دکتر امیری نیک پور متخصص داخلی اعصاب در محل سالن آمفی تئاتر مرکز آموزشی درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) ارومیه برای پرسنل فوریت های پزشکی برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور ، ۳۵۰ نفر همیار به مدت ۱۲۰ ساعت در ۱٠ دوره ۱۲ ساعته در تابستان ۱۴۰۱ آموزش دیدند .

 در پایان آموزش ها در مدارس، کارخانجات، ارگانها و روستاهای مختلف، پس از قبولی در آزمون علمی و عملی گواهی همیار اورژانس برای همیاران صادر شد. اورژانس ۱۱۵نیشابور می تواند در صورت تمایل کارکنان ادارات،کارخانجات و شرکت ها و... کلاس های آموزشی رایگان همیاران اورژانس را در محل کار کارکنان برگزار کند.

با تشکر از تیم آموزش اورژانس ۱۱۵ نیشابور

روابط عمومی مرکز مدیریت و حوادث فوریتهای پزشکی نیشابور

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با روابط عمومی اظهار کرد: دوره آموزشی در قالب کارگاه مهارت های بالینی طراحی شده است یکی از مهم ترین دوره های آموزشی است که سطح مهارت های مهم کارشناسان فوریتهای پزشکی در مواجه با بیمار و مصدوم را مورد ارزیابی و پایش قرار داده و اصول علمی و مهارتی را مجدد به فراگیران آموزش می دهد .

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...