اخبار مراکز

بسم الله الرحمن الرحیم
وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

در نهایت تأسف با خبر شدیم همکار دیرین و دلسوز جناب آقای مرحوم مجید رحیمی ، از نیروهای خدوم و پرتلاش اورژانس پیش بیمارستانی استان ایلام از بین ما پر کشید. این ضایعه ی نابهنگام و جانکاه را به خانواده محترم ایشان و همه ی همکاران اورژانس پیش بیمارستانی ایلام تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم علو درجات و حَشر با ائمه ی معصومین و برای بازماندگانش صبری به بزرگی دریای این غم خواستارم.

رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: ابتدای امسال تا کنون به ٩ مصدوم و بیمار بدحال از طریق اورژانس هوایی امداد رسانی شده است.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور در گفتگو با روابط عمومی این مرکز از برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولین پایگاه های اورژانس ۱۱۵ نیشابور با تیم مدیریت این مرکز جهت پیگیری مشکلات و مطالبات خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مازندران مراسم بزرگداشت روز روابط عمومی و تجلیل از مسئولین روابط عمومی‌های واحدهای تابع دانشگاه علوم پزشکی مازندران که در سالن آیت الله کوهستانی دانشگاه با حضور جمعی از اعضای هیات رئیسه دانشگاه، مدیران ستادی، روسای دانشکده ها و مدیران شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان ها در سالن آیت الله کوهستانی دانشگاه برگزار شد. .

مقالات دیگر...